49159 results | Page 12 of 1025
12 24 48
 
For sale $1,275,000
2007 LYNN HEIGHTS DRIVE, Pickering, Ontario

2007 Lynn Heights Drive

Pickering, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Right At Home Realty
For sale $445,000
509 - 1210 RADOM STREET, Pickering, Ontario

509 - 1210 Radom Street

Pickering, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,200 - 1,399 ft2
RE/MAX Hallmark First Group Realty Ltd.
For sale $899,000
144 WESTLAKE AVENUE, Toronto, Ontario

144 Westlake Avenue

Toronto, Ontario

6 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Premier Inc.
For sale $495,000
2401 - 60 BYNG AVENUE, Toronto, Ontario

2401 - 60 Byng Avenue

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 ft2
Homelife Excelsior Realty Inc.
For sale $649,000
3 - 176 LIVINGSTON AVENUE, Grimsby, Ontario

3 - 176 Livingston Avenue

Grimsby, Ontario

3 Bedroom 4 Bathroom 1,600 - 1,799 ft2
RE/MAX Hendriks Team Realty
For sale $868,000
149 RIVERVIEW BOULEVARD, St. Catharines, Ontario

149 Riverview Boulevard

St. Catharines, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Hendriks Team Realty
For sale $949,900
5 - 180 PORT ROBINSON ROAD, Pelham, Ontario

5 - 180 Port Robinson Road

Pelham, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Hendriks Team Realty
For sale $949,900
5 - 180 PORT ROBINSON ROAD, Pelham, Ontario

5 - 180 Port Robinson Road

Pelham, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,400 - 1,599 ft2
RE/MAX Hendriks Team Realty
For sale OPEN HOUSE $574,900
104 CONCESSION ROAD E, Haldimand, Ontario

104 Concession Road E

Haldimand, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 700 - 1,100 ft2
Vintage Real Estate Co. Ltd
For sale OPEN HOUSE $1,599,999
1252 BRITANNIA ROAD, Burlington, Ontario

1252 Britannia Road

Burlington, Ontario

5 Bedroom 3 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Right At Home Realty
For sale $314,900
544 MACKAY STREET, Pembroke, Ontario

544 Mackay Street

Pembroke, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 700 - 1,100 ft2
Royal LePage Team Realty
For sale $420,000
23 SPRUCEDALE AVENUE, Madawaska Valley, Ontario

23 Sprucedale Avenue

Madawaska Valley, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Exit Ottawa Valley Realty
For sale $418,000
1507 - 179 GEORGE STREET, Ottawa, Ontario

1507 - 179 George Street

Ottawa, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 700 - 799 ft2
RE/MAX Boardwalk Realty
For sale $236,900
112 - 6470 BILBERRY DRIVE, Ottawa, Ontario

112 - 6470 Bilberry Drive

Ottawa, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Royal LePage Performance Realty
For sale OPEN HOUSE $850,000
214 WILLIAM ROE BOULEVARD, Newmarket, Ontario

214 William Roe Boulevard

Newmarket, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Bay Street Group Inc.
For sale $1,499,000
99 RED CARDINAL TRAIL, Richmond Hill, Ontario

99 Red Cardinal Trail

Richmond Hill, Ontario

6 Bedroom 5 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
Homelife/bayview Realty Inc.
For sale $1,349,900
3 FALLSVIEW ROAD, Hamilton, Ontario

3 Fallsview Road

Hamilton, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Real Estate Centre Inc.
For sale $599,000
1326 12TH LINE W, Trent Hills, Ontario

1326 12th Line W

Trent Hills, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
Solid Rock Realty
For sale OPEN HOUSE $819,000
454 STARWOOD DRIVE, Guelph, Ontario

454 Starwood Drive

Guelph, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
RE/MAX Real Estate Centre Inc.
For sale OPEN HOUSE $875,000
230 DUNCAN LANE, Milton, Ontario

230 Duncan Lane

Milton, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 ft2
City-Pro Realty Inc.
For sale $999,999
20 STRATHDALE ROAD, Brampton, Ontario

20 Strathdale Road

Brampton, Ontario

6 Bedroom 4 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
RE/MAX Realty Services Inc.
For sale $399,000
1114 - 812 LANSDOWNE AVENUE, Toronto, Ontario

1114 - 812 Lansdowne Avenue

Toronto, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 ft2
Dream Valley Realty Inc.
For sale $779,900
116 DOMINION GARDENS DRIVE, Halton Hills, Ontario

116 Dominion Gardens Drive

Halton Hills, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Professionals Inc.
For sale OPEN HOUSE $1,549,000
431 BERESFORD AVENUE, Toronto, Ontario

431 Beresford Avenue

Toronto, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Hallmark Realty Ltd.
For sale $899,000
71 BELMONT DRIVE, Brampton, Ontario

71 Belmont Drive

Brampton, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
RE/MAX Realty Services Inc.
For sale $625,000
42 SANDY COAST CRESCENT, Wasaga Beach, Ontario

42 Sandy Coast Crescent

Wasaga Beach, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Revel Realty Inc.
For sale $599,000
1611 - 1000 PORTAGE PARKWAY, Vaughan, Ontario

1611 - 1000 Portage Parkway

Vaughan, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 600 - 699 ft2
RE/MAX Crossroads Realty Inc.
For sale OPEN HOUSE $1,899,000
75 CANOE COURT, Richmond Hill, Ontario

75 Canoe Court

Richmond Hill, Ontario

5 Bedroom 5 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Intercity Realty Inc.
For sale OPEN HOUSE $1,059,000
82 VANSICKLE Road, St. Catharines, Ontario

82 Vansickle Road

St. Catharines, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 2,598 ft2
Royal LePage State Realty Inc.
For sale $849,000
21 MUNSON CRESCENT, Toronto, Ontario

21 Munson Crescent

Toronto, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Royal LePage Signature Realty
For sale OPEN HOUSE $899,000
75 FENCEROW DRIVE, Whitby, Ontario

75 Fencerow Drive

Whitby, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Right At Home Realty
For sale $799,000
623 GRANDVIEW WAY, Toronto, Ontario

623 Grandview Way

Toronto, Ontario

2 Bedroom 3 Bathroom 1,400 - 1,599 ft2
Maple Life Realty Inc.
For sale $359,900
10 THOROLD ROAD, Welland, Ontario

10 Thorold Road

Welland, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Royal LePage NRC Realty
For sale OPEN HOUSE $2,195,000
209 JOHN STREET, Niagara-on-the-Lake, Ontario

209 John Street

Niagara-On-The-Lake, Ontario

5 Bedroom 5 Bathroom 3,500 - 5,000 ft2
Revel Realty Inc.
For sale $774,450
284 COLBORNE Street N, Simcoe, Ontario

284 Colborne Street N

Simcoe, Ontario

4 Bedroom 3 Bathroom 2,250 ft2
Royal LePage Brant Realty
For sale $844,900
608 ROBERT HILL STREET, Mississippi Mills, Ontario

608 Robert Hill Street

Mississippi Mills, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Comfree
For sale OPEN HOUSE $429,000
6467 NATALIE WAY, Ottawa, Ontario

6467 Natalie Way

Ottawa, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,200 - 1,399 ft2
Avenue North Realty Inc.
For sale OPEN HOUSE $999,000
47 SHAVIAN BOULEVARD, London North, Ontario

47 Shavian Boulevard

London North, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 2,000 - 2,500 ft2
Sutton Group - Select Realty
For sale OPEN HOUSE $979,000
9 ULLSWATER CRESCENT, London North, Ontario

9 Ullswater Crescent

London North, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
Sutton Group - Select Realty
For sale $649,900
625 TATE Avenue, Hamilton, Ontario

625 Tate Avenue

Hamilton, Ontario

4 Bedroom 2 Bathroom 1,400 ft2
One Percent Realty Ltd.
For sale $500,000
44 LAWRENCE Street, Brantford, Ontario

44 Lawrence Street

Brantford, Ontario

3 Bedroom 1 Bathroom 1,370 ft2
RE/MAX Twin City Realty Inc
For sale OPEN HOUSE $499,000
6 CARNOUSTIE LANE, Georgian Bay, Ontario

6 Carnoustie Lane

Georgian Bay, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,000 - 1,199 ft2
RE/MAX Hallmark Chay Realty
For sale $1,500,000
461 LAKE ROSALIND RD 4 ROAD, Brockton, Ontario

461 Lake Rosalind Rd 4 Road

Brockton, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
RE/MAX West Realty Inc.
For sale $864,900
TH 105 - 195 HUNTER STREET E, Peterborough, Ontario

Th 105 - 195 Hunter Street E

Peterborough, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,800 - 1,999 ft2
Sotheby's International Realty Canada
For sale OPEN HOUSE $599,900
1401 NORTH SHORE ROAD, Algonquin Highlands, Ontario

1401 North Shore Road

Algonquin Highlands, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,100 - 1,500 ft2
Real Broker Ontario Ltd.
For sale $899,900
25 - 222 FELLOWES CRESCENT, Hamilton, Ontario

25 - 222 Fellowes Crescent

Hamilton, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 1,800 - 1,999 ft2
RE/MAX Real Estate Centre Inc.
For sale $749,999
1780 7TH LINE, Selwyn, Ontario

1780 7th Line

Selwyn, Ontario

6 Bedroom 2 Bathroom 2,500 - 3,000 ft2
Sutton Group-Heritage Realty Inc.
For sale $1,099,000
745 WOOD LILY Street, Waterloo, Ontario

745 Wood Lily Street

Waterloo, Ontario

4 Bedroom 5 Bathroom 2,774 ft2
Solid State Realty Inc.
Contact Us
Your Favourites

 

No Favourites Found